Joanna Opozda to młoda aktorka, modelka, influencerka. Gentle woman zachwycająca urodą, kunsztem aktorskim i swobodą bycia w świecie mody. Matka łącząca zawód aktorski z wychowywaniem synka.

Spis treści:

Joanna Opozda – kariera

Zadebiutowała w serialu telewizyjnym pt. „Pierwsza miłość”. Zagrała w „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”, ,,M jak miłość”, Barwy szczęścia”, „Prawo Agaty”. Wzięła udział w programie „Taniec z gwiazdami”. Piękna twarz polskiego kina. Sukces w branży filmowej zawdzięcza talentowi aktorskiemu choć bez wątpienia mogłaby go osiągnąć dzięki tak zwanym rozbieranym scenom.

Stawia jednak na aktorstwo a nie na nagość. Jeśli już rola takie ujęcia uwzględnia to podchodzi do tego z dużą rezerwą. Tak było w przypadku występu w filmie pt. „7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” w którym musiała odsłonić przed obiektywem swoje zmysłowe ciało. „Miałam obawy, musiałam porozmawiać z panią reżyser o scenie łóżkowej, czy w ogóle ją robić” wyznała. „Jak się już przełamałam, to myślę, że wyszło niezle” dodała. Z pewnością męska część publiczności podziela ten pogląd. 34 letnia absolwentka Wydziału Aktorskiego PWST bim. Ludwika Solskiego w Krakowie posiada bogaty dorobek filmowy. Jej filmografia obejmuje takie produkcje jak Siemiany,Historia pewnego pokoju (spektakl telewizyjny), Sama słodycz ,  Przyjaciółki , Ojciec Mateusz , Komisarz AlexPlaneta singli,  W rytmie serca.

Przeczytaj także: Kim jest dzisiejszy dżentelmen? 

Naturalne piękno

Aktorka i modelka, której zdjęcia były publikowane m.in. we włoskiej edycji magazynu „Vogue”. Jej naturalne piękno jest jej atutem. Nic zatem dziwnego, że zagrała w reklamach takich znanych marek jak Chloe, Impressimo, Danio, czy PKO Bank Polski. 

W życiu osobistym nie narzekała na brak zainteresowania ze strony płci odmiennej. Cóż, wielu chciałoby się znaleźć na ich miejscu. Kamil Kuroczko, Michał Mikołajczak, Baran, Mateusz Banasiuk, to niektórzy z tych szczęśliwców.

Gentle woman, ze swobodną elegancją

Gwiazda 47 Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Polska Brigitte Bardot. Rolę sławnej francuskiej ikony kina zagrała za jej osobistą aprobatą w filmie Lecha Majewskiego pt. „Brigitte Bardot cudowna”. Oglądając film lub patrząc na zdjęcia z jego kadr trudno oprzeć się wrażeniu, że odtwórczyni roli przewyższa urodą postać, którą odgrywa na szklanym ekranie.

Aktorstwo jest bez wątpienia jej mocną strona. Bogaty warsztat aktorski połączony z osobistym wdziękiem tworzą artystyczna mieszankę piękna i talentu. Gentle woman, która ze swobodną elegancją porusza się w świecie mody. Zachwyca swoim stylem, który możemy podziwiać na Instagramie. W czarnej sukience z marszczeniem w talii, kozakach do połowy uda uzupełnionych czarną torebką w stylu rockowym prezentuje się zjawiskowo.

Joanna Opozda
Joanna Opozda na premierze filmu

Ile zarabia Joanna Opozda?

Swoboda bycia przed kamerą, naturalność i pewnego rodzaju nonszalancja dodają pikanterii jej stylizacjom. Nie dziwi zatem fakt, że za jeden post inkasuje od 5 do 10 tys. złotych. Jeśli doliczymy do tego wynagrodzenie za 24 godzinne relacje, to w ciągu miesiąca jej przychód wynosi około 50 tys. złotych. Nie musi się zatem martwić o najbliższą przyszłość. Najbliższą, uwzględniając niemiły, choć przykry w swej istocie fakt dotyczący wszystkich śmiertelników, jakim jest proces starzenia. Ale pozostawmy ten niewdzięczny temat na boku. Joanna jest młoda, piękna, utalentowana i zapewne najbliższą przyszłość może widzieć przez pryzmat różowych okularów. Tego jej życzymy.

Redakcja GentleWoman poleca: Powrót do formy po ciąży

Podsumowanie

Podobno, jeśli się ma szczęście do pieniędzy, to nie ma się go w miłości. To powiedzenie sprawdziło się w jej przypadku. Małżeństwo Joanny Opozdy zakończyło się rozstaniem. Nie była skłonna wybaczyć zdrady. Mama małego Vincenta nie skorzystała z dłuższego urlopu macierzyńskiego. Planuje jednak swój zawodowy grafik tak, aby przebywać z nim jak najwięcej. Radość bycia matką łączy z pasją do aktorstwa. Czekamy z niecierpliwością na jej kolejne wcielenia filmowe.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *