Reklama dla kobiet z pasją – reklama na kobiecym portalu

Uszyte na miarę   –  reklama na kobiecym portalu

Nie oferujemy jedynie materiałów sponsorowanych lub lokowania produktu w realizacjach czy billboardu sponsorskiego. Do Twojej dyspozycji przekazujemy skuteczne medium oraz doświadczony zespół ludzi: copywriterów, projektantów graficznych, redaktorów, PR i marketing menedżerów, filmowców, fotografów, dziennikarzy i realizatorów. Chcemy być partnerem na dłuższą metę, by wesprzeć Cię w jak najlepszym spożytkowaniu obecności w naszych mediach. Oprócz szerokich umiejętności naszego zespołu proponujemy Femvertising (recepta na skuteczną komunikację do kobiet).

Unikamy stereotypowego podejścia do kobiet, doceniając ich różnorodność i wielowymiarowość, dlatego też tematy przez nas podejmowane dalekie są od obowiązującego wzorca społecznego postrzegania. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że każda z nas inaczej pojmuje sukces, piękno, szczęście i inaczej definiuje życiowe priorytety.
Znamy preferencje i zainteresowania naszej grupy docelowej, a po skonfrontowaniu z preferencjami i zainteresowaniem Twojej grupy docelowej przygotujemy kreację medialną, która zapozna odbiorców z marką Partnera, zbuduje odpowiednie pozytywne skojarzenia i zapadnie w pamięć na długo. Sprawnie łączymy ogólnopolskie zasięgi z precyzyjnym, geotargetowanym dotarciem do ściśle określonych osób.

W zależności od charakteru Twoich potrzeb, promowanego produktu, targetu i możliwości budżetowych oferujemy perspektywę efektywnego budowania świadomości marki (również marki personalnej), jak i realizacji działań sprzedażowych. Dodatkowo proponujemy dostęp do grupy producentów medialnych oferujących najszersze dotarcie do oferty multimedialnej w tym stacji TV: TVN, Polsat, Onet  i Partnerów.

Wystarczy nam zalążek Twojego pomysłu, aby przekuć to w realny i rzeczywisty projekt. Doradzamy, podpowiadamy, proponujemy rozwiązania. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, przedstawiamy swoje wizje i pomysły, a wykrystalizowane idee modyfikujemy i ulepszamy.

Jeśli więc chcesz podsycić drzemiący w Twojej firmie lub Twojej osobie potencjał lub potrzebujesz świeżego spojrzenia na możliwości rozwoju swojej marki, projektu czy wydarzenia – skontaktuj się z nami:

Piotr Chodak
tel. 600 334 444
e-mail: piotr@1mg.pl