kto zachwycił na oscarach?

Hollywoodzki glamour to hasło przewodnie tegorocznej gali. W tym roku gwiazdy jednomyślnie poszły w stronę eleganckich, kobiecych stylizacji, co nie oznacza jednak, że kreacje nie były spektakularne. Podczas tegorocznej Gali zaobserwowaliśmy powrót do stylu retro, art deco i kreacji inspirowanych latami 20. i 40. Kroje, bogactwo ozdób i zachwycające detale przyciągały wzrok fotoreporterów i znawców mody. Czy wiesz, kto zachwycił na Oscarach? Odkryj, kto zabłysnął w Dolby Theater w Hollywood!

 

emma stone

Zdobywczyni statuetki w kategorii najlepsza aktorka pierwszoplanowa oczarowała wszystkich kreacją od Givenchy. Jej uroda idealnie dopełniła stylizowaną suknię, dzięki czemu aktorka olśniła nas młodzieńczym blaskiem.

EMMA STONE

nicole kidman

W sukni inspirowanej latami 20. zobaczyliśmy Nicole Kidman. Gwiazda wybrała suknię z kolekcji Armani Prive, a całą stylizację idealnie dopełniła dopracowana fryzura i elegancka biżuteria.

Kto zachwycił na Oscarach?
Nicole Kidman w sukni Armani Prive.
Źródło: EastNews

karlie kloss

Minimalistyczna suknia projektu Stelli McCartney świetnie podkreśliła figurę Karlie Kloss. Minimalistyczna suknia z asymetryczną peleryną do złudzenia przypominała oscarową stylizacje Gwyneth Paltrow z 2012 roku, jednak siła dodatków – w tym przypadku biżuteryjna obroża – dodała stylizacji nieco pazura. Modelka ponadto do swojej kreacji przypięła niebieską wstążkę, symbolizującą jedność w walce o prawa człowieka.

Kto zachwycił na Oscarach?
Karlie Kloss w sukni Stelli McCartney.
Źródło: EastNews

ruth negga

Ruth Negga zachwyciła Gości 89. Gali czerwoną sukienką z kolekcji Valentino. Delikatna, zwiewna kreacja zamieniła się w orientalną księżniczkę. Aktorka, podobnie jak Karlie Kloss, pojawiła się w Dolby Theater z niebieską wstążką, udowadniając, że czerwony dywan może być miejscem społecznego zaangażowania.

Kto zachwycił na Oscarach?
Ruth Negga w koralowej sukni Valentino.
Źródło: EastNews

Isabelle Huppert

Aktorka, która kilka dni temu odebrała Cezara w kategorii najlepsza aktorka, pojawiła się na Gali w sukni Armani Prive. Wszyscy krytycy są zgodni: Izabelle fantastycznie prezentowała się w kreacji w stylu lat 70. i udowodniła, że dojrzałe aktorki świetnie prezentują się w nietuzinkowych rozwiązaniach.

Kto zachwycił na Oscarach?
Isabelle Huppert wybrała kreację Armani Prive.
Źródło: EastNews

 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *