karnawałowy szyk

Karnawał w pełni, a Ty nie wiesz co na siebie włożyć? Przygotowaliśmy dla Ciebie 3 wyjątkowe stylizacje inspirowane światowymi wybiegami. W tym sezonie króluje panterka, aksamit i kosmiczny błysk. Daj się porwać wielkiej modzie. Przedstawiamy karnawałowy szyk!

 

trend nr 1

Panterka oraz odkryte ramiona – look kojarzony z latami 80. Dedykowany kobietom, które chcą po pierwsze zwrócić uwagę na górną partię ciała, ale także ją powiększyć. Bluzki z falbanami świetnie zredukują proporcje do szerszych bioder. Biel w zestawieniu z panterką i czerwonymi spodniami nada stylu i nieco stonuje „agresję” tych dwóch elementów. Szykownie i z charakterem.

Karnawałowy szyk

 

trend nr 2

Aksamit czyli materiał, który od kilku sezonów triumfuje na wybiegach. To dość mięsisty materiał, również z połyskiem, aczkolwiek zdecydowanie lżejszym. Propozycje domów mody oscylują w kolorach bordo, butelkowej zieleni lub granatu – najczęściej w postaci eleganckiego garnituru. Powyżej odważniejsza opcja – dłuższa marynarka, która romansuje z pięknem smukłych nóg.  Głęboki dekolt podkreślony szalenie modnym od kilku sezonów chokerem. Połączenie granatu z butelkową zielenią jest jednym z najelegantszych zabiegów modowych. Całość tworzy odważną, ale i smaczną kompozycję.

karnawałowy szyk

trend nr 3

Kosmiczny połysk srebra i złota. Kolejny ryzykowny wariant, zważywszy na tendencję blasku do powiększania sylwetki. Niemniej wersja spódnicy z pionowymi plisami, która też święci aktualnie triumfy, świetnie zda egzamin na większości sylwetek. Złoto w połączeniu z charakterną czernią dodatkowo podkreśli klimat wieczoru karnawałowego.

karnawałowy szyk

 

Polecamy również

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *