5 dobrych nawyków dla zapracowanych

Nawadniaj się Jest to najprostszy nawyk, który ma ogromne znaczenie. Picie wody ma mnóstwo pozytywnych zalet, jak np. ochrona przed bólem głowy, poprawa kondycji cery i jej jędrności. Wypijaj 8 szklanek wody każdego dnia. Co zyskasz? Zwiększoną wydajność, bo nowy rytuał pomoże Ci także skupić swoją uwagę na dłużej. W pielęgnowaniu nowego zwyczaju może pomóc Ci darmowa aplikacja Hydro, która zmotywuje Cię do regularnego picia odpowiedniej dla Ciebie ilości wody. Kalkulator aplikacji obliczy i zasugeruje zapotrzebowanie na wodę Twojego organizmu, które stanie się Twoim celem do osiągnięcia każdego dnia. Jedz zdrowo Ile razy słyszałaś to zdanie? Utrata masy ciała i zdrowe odżywianie jest naszym „chlebem powszednim”, ale czasami trudno nadążyć za zdrowymi nowinkami i listą produktów superfoods. W tym roku postaw sobie za cel wizytę u dietetyka, który dopasuje idealną dietę do Twojego stylu życia i preferencji. Przestrzegając jego zaleceń szybciej stracisz zbędne kilogramy i szybko wyrobisz w sobie nawyk zdrowego odżywiania. Podobnie jak nawadnianie – jedzenie zdrowo ma wiele korzyści, takich jak zmniejszenie stresu, zwiększenie produktywności i dłuższe życie!
Przepis na zdrową sałatkę z jarmużu i figami znajdziesz na www.jadlonomia.com.
Źródło: Jadłonomia
Ruszaj się Siedzisz przed komputerem przez większość dnia, do domu wracasz samochodem, a wieczorem brak Ci motywacji, by zrobić program treningowy… Wymówki się skończyły! Wyrób w sobie nawyk wczesnego wstawania i porannego treningu. Obojętnie, czy będzie to joga, tabata czy ćwiczenia z ciężarkami – nie czekaj do lata! Zadbaj o sen Sen powinien być numerem jeden na liście Twoich priorytetów. Brak snu w połączeniu ze sporą dawką stresu może prowadzić do problemów psychicznych. Nie ignoruj halucynacji i urojeń – możliwe, że wynikają z niedoboru snu. Przed snem postaraj się jak najbardziej ograniczyć „naświetlanie się” ekranem laptopa i wieczorne prasówki na smartphonie, ponad to przewietrz pomieszczenie – to sposób na spokojną noc.
Sen działa lepiej niż najdroższy krem.
Źródło: Pinterest
Inwestuj w naukę Wiek żyj i wiek ucz się”. Głęboko wierzymy, że nigdy nie należy przestawać się uczuć, zwłaszcza gdy jest się właścicielem firmy. Tym bardziej, jeśli jest się właścicielem firmy internetowej, bo internet rozwija się bardzo szybko. Zainwestuj w kurs online, seminaria lub konferencje związane z Twoją branżą, aby pozostać w grze. Poznawaj nowe trendy, ale także nowych ludzi, którzy zainspirują Cię i wprowadzą dużo świeżości w Twoje życie. Wśród nich są także Twoi potencjalni klientami, ale także przyjaciele na długie lata. Oto zwrot z inwestycji w naukę. Szukaj także bezpłatnych webinariów lub sama wyjdź z inicjatywą zorganizowania szkolenia w swojej firmie.   Polecamy również
UDOSTĘPNIJ
Skip to content