Współczesna GentleWoman przede wszystkim nie jest określona konkretną definicją, bo dlaczego miałaby być? Posiada jednak cechy, które sprawiają, że jej kobiecość staje się ogromną mocą. Kim jest gentlewoman i jak określają ją gwiazdy?  Dla redakcji GentleWoman Polska gwiazdy showbiznesu opowiadają o tym, jak postrzegają kobietę gentle. 

Spis treści:

Kim jest gentlewoman?

GentleWoman to kobieta niezależna, silna i świadoma. Podejmuje własne decyzje, patrząc na przy tym na korzyści jakie może z nich czerpać. Jest świadoma konsekwencji każdego swojego działania. Wie, że mogą one dotknąć nie tylko jej samej, ale także osób z jej otoczenia. To kobieta skupiona i rozważna. Niezależnie co jest jej celem, dąży do niego – lecz nie po trupach! Zna granice swoje i innych i stara się ich nie przekraczać.

Jej ogromną zaletą jest świadomość. Nie zamyka się na kilka informacji i stereotypowy świat. To właśnie poszerzanie horyzontów sprawia, że jest ona tak silna i wyjątkowa. GentleWoman nie określa status społeczny, stanowisko pracy czy wykształcenie. To jej charakter, nad którym pracuje całe życie. Jest to kobieta wrażliwa na świat, ludzi i naturę. Wykazuje się empatią i rozumieniem, niesie pomoc i wprowadza do świata uśmiech. A przynajmniej w taki sposób redakcja GentleWoman Polska postrzega swoje czytelniczki!

Karolina Pisarek o GentleWoman
Karolina Pisarek w wywiadzie dla GentleWoman Polska

Przeczytaj także: Najciekawsze sklepy vintage

GentleWoman w ujęciu gwiazd

Redkacja GentleWoman Polska miała przyjemność dopytać osoby z świata showbiznesu kim według nich jest gentlewoman. Oto jedne z najpiękniejszych odpowiedzi: 

„To jest kobieta, która ma klasę. Nie boi się powiedzieć tego co myśli. Jest stanowcza, ale empatyczna wobec innych ludzi. Cały czas dba o siebie, ale dba również o to co ją otacza – o środowisko, o inne kobiety i o swoich najbliższych!” – Patricia Kazadi

„Według mnie to kobiecość, która niesie w sobie pewnego rodzaju solidność, łagodność i też przebojowość. Gentlewoman to jest kobieta wymarzona! Taka kobiecość, w stronę której chciałabym iść. To połączenie skuteczności z łagodnością – chyba najlepsze z połączeń.” – Małgorzata Rozenek 

„To jest kobieta niezależna. Kobieta o swoich siłach, która nie boi się wyjść ze strefy komfortu i sięgać po swoje marzenia i cele. Kobieta, która się nie poddaje!” – Karolina Pisarek 

 „Przede wszystkim jest uśmiechnięta, bo uśmiech to jest nasza tajemnicza broń! Rozbraja wszystkie niepokoje i wszystkie trudne sytuacje, a dzisiaj nam ich nie brakuje. To jest kobieta, która jest przyjazna, życzliwa, ale też taka która wie o co jej w życiu chodzi. Na pewno nie pozwoli sobie wejść na głowę, bo to już nie te czasy. To jest taki moment, w którym mamy trudną rolę bo oczywiście nadal godzimy mnóstwo obowiązków, ale jednocześnie już potrafimy przyjmować pomoc.” – Beata Talda

GentleWoman w oczach mężczyzny

Także mężczyźni potrafią dostrzec urok prawdziej gentewoman! W wywiadzie z naszą dziennikarką postrzeganie takiej kobiety zdradzili także Paprocki i Brzozowski:

„Na swój sposób jest ona bardzo intrygująca! Od razu sobie wyobraziłem taką biznesową kobietę, ale bardzo odważną i śmiałą w swoich poczynaniach. Bardzo świadomą kobietę, która wie dokładnie czego chce i potrafi o tym mówić. Potrafi także oczekiwać tego, aby być wyjątkową i najważniejszą” 

Wierna sobie, dobra dla świata

Definicja gentlewoman nie jest nigdzie zdefiniowana, jednak powyższe wypowiedzi sprawiają, że to największy atut tego określenia. Każdy postrzega taką kobietę w inny sposób, jednocześnie wszyscy wymieniają wspólne cechy – dobroć i stanowczość.

Mamy zaszczyt tworzyć treści dla wyjątkowych kobiet, o niezwykłych cechach. Dziękujemy wszystkim czytelniczkom za zaangażowanie w nasz portal. Niech w serce każdej z was na zawsze uderza w rytm GentleWoman! 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *