Czy jesteś GentleWoman?  Czy nasze rozmówczynie uważają się za GentleWoman? Co ma wpływ na ich samopoczucie? Jak unikać błędów w życiu i dążyć do samorealizacji? Zapytaliśmy: Agnieszka Wesołowska, Bogna Sworowska, Izabella Łukomska-Pyżalska, Omenaa Mensah, Ilona Felicjańska, Edyta Olszówka.

 

czy jesteś gentlewoman?

Redaktor: Czy jesteś GentleWoman?

Omenaa Mensah: Słuchaj no ja tylko mogę spojrzeć na swój notes/kalendarz i zobaczyć, ile rzeczy mam zaplanowanych na przyszły rok no i zastanowić się za chwileczkę ile rzeczy udało mi się zrobić w tym roku no i śmiało pomyśleć… no tak, jestem bliżej GentleWoman.

Bogna Sworowska: Moje samopoczucie nie jest uzależnione od tego, ile mam na sobie i co mam na sobie. Wydaje mi się, że muszę takie stworzyć sobie życie, żebym była ja po prostu szczęśliwa, a nie takie rzeczy dość prozaiczne wpływały na moje samopoczucie. Jak każda kobieta, oczywiście, gdy jestem ładniej ubrana, jest mi milej, natomiast kupuje to, co mi się podoba. Są to czasami bardzo tanie rzeczy. zupełnie nowe nieznane, ale jeżeli to mi się podoba i jest wygodne przede wszystkim to jest moje.

Ilona Felicjańska: Oczywiście, że nie da się w życiu nie popełnić błędu, a mało tego, mam wrażenie, że te błędy czasami nas inspirują do tego, żeby się czegoś więcej dowiedzieć, czegoś więcej nauczyć. ale gdy byś jeszcze raz przeczytał cechy GentleWoman to myślę że mogłabym odhaczyć większość z nich a przynajmniej próbuje.

Izabella Łukomska-Pyżalska: Kobieta zorganizowana, to ja jako mama szóstki dzieci jestem tak zorganizowana że co do praktycznie minuty.

UDOSTĘPNIJ