Andrzejkowa noc jest wyjątkowo magiczna. Lejemy wosk, wróżymy z kart, a przede wszystkim mamy dobrze się bawić. To już ostatni taki wieczór przed Sylwestrem, dlatego chcesz pięknie wyglądać. Z jednej strony marzy Ci się andrzejkowa kreacja, która przykuje wzrok wszystkich, a z drugiej nie chcesz przesadzić. Wiesz, że GentleWoman zawsze znajduje złoty środek. Dlatego, aby Ci pomóc, stylistka Patrycja Michalak przygotowała 3 sposoby na andrzejkową kreację. Sprawdź sama i wybierz coś dla siebie!

Spis treści:

Get some glitter

Cekiny… Zawsze wzbudzały we mnie mieszane uczucia. Dlaczego? Zauważam dużą przesadę w ich stosowaniu. Umiejętne wykorzystanie cekinów wymaga umiaru, co postaram się Wam zaproponować w poniższej stylizacji.
Zestaw przeznaczony jest na tzw. domówki lub spotkania w kameralnym gronie.
Docenią go chłopczyce oraz kobiety lubiące wygodę. Biała kamizelka w prostym fasonie oraz czarne klasyczne spodnie w połączeniu z blaskiem złota stworzą zestaw elegancki, ale i niebanalny – adekwatny do okazji. Śmiało łączymy złoto ze srebrem. Wersja ze spodniami świetnie pasuje do płaskiego obuwia, które również, wbrew stereotypom, nie musi być nudne.

Andrzejkowa kreacja
Andrzejkowa kreacja – 3 sposoby

Klubowy seksapil

Propozycja dla nieco odważniejszych dam – mini, która ma w sobie ducha ryzyka… Łatwo bowiem w tym wypadku o wpadkę. Wybierając seksowniejsze modele sukienek postarajmy się, by podkreślały jeden atut. Mogą to być propozycje z otwartymi plecami lub głębokim dekoltem czy też jak w tym wypadku, skróconą długością, podkreślającą nogi. Łączenie dwóch lub wszystkich tych elementów w jednej stylizacji może zdegradować dobry styl tworząc wrażenie wulgarności, czy zbytniej otwartości. Już nawet podkreślający figurę fason sukienki rozszerza panom pole wyobraźni.

Ta propozycja w połączeniu z nieco awangardowym, ale eleganckim żakietem utrzyma stylizację w dobrym smaku. Wprawdzie połączenie czerni z czerwienią jest już nieco banalnym rozwiązaniem, jednak w tym wypadku szarość sukienki nadaje kontrę całości. Tonacja torebki delikatnie romansuje ze złotymi wstawkami w sukience. Pamiętajmy, by nie tworzyć zestawów obuwia z dodatkami w tym samym kolorze. Wyjdźmy poza utarte schematy. Zestaw świetnie sprawdzi się na wyjścia do restauracji czy imprezy klubowe.

Andrzejkowa kreacja - co wybrać?
Andrzejkowa kreacja – 3 sposoby

Dior na podium

Mam tendencję do tworzenia zestawów z ubrań dość klasycznych. Kocham je, bo wiem, że są ponadczasowe i utrzymują styl w dobrym guście. Tym razem również wybrałam prostą sukienkę, która dzięki swojej formalności świetnie sprawdzi się na wszelkich balach, czy większych imprezach. Aby jednak nie było tak przewidywalne wybrałam zestaw biżuterii z kolekcji Motyle. Świetna alternatywa dla opatrzonych już pereł czy popularnych kryształków. Zwłaszcza w tak klasycznych setach. Sukienka pięknie podkreśla talię przywodząc na myśl „diorowskie” klimaty. I to wystarczy, by wzbudzić zachwyt.

Andrzejkowa kreacja - trendy
Andrzejkowa kreacja – 3 sposoby
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *