Każda z nas uwielbia poczytać dobry kobiecy artykuł. Nie za kobiecy! Kobiety nie muszą przecież wiecznie rozmawiać o szpilkach i nowym drogeryjnym różu. Portal powinien zawierać też trochę cięższej tematyki. Ale nie za dużo! Nie chcemy przecież wypełniać głów problemami. Trendy, nowości, kariera, moda, inspiracje…Potrzeba nam wszystkiego, ale tak… W punkt! 

Spis treści:

Dlaczego kobieta potrzebuje dobrego medium?

Internet wypełniony jest niezliczoną ilością portali internetowych, a kioski gazetami i magazynami. Tym samym ciężko jest odróżnić te wartościowe od tych odtwórczych. Dlatego właśnie posiadanie jednego medium, w którym znajdziemy artykuły na wszelkie aspekty naszego życia, poparte rozmowami ze specjalistami i profesjonalnym researchem jest niezwykle ciężkie. Większość z portali internetowych czy magazynów nachalnie narzuca kobietom zmiany. Schudnij! Zmień fryzurę! Twoje buty wyszły z mody, kup sobie nowe! Kolejne strony wypełnione są zdradami, prywatnym życiem gwiazd, flirtami i innymi sprawami, które tak w zasadzie nikogo nie interesują… Spójrzmy prawdzie w oczy – zamiast otworzyć ulubiony portal i przeczytać artykuł do porannej kawy, wypijamy ją szukając czegoś wartego uwagi! 

Portal internetowy dla kobiet
Portal internetowy dla kobiet

Skąd pomysł na GentleWoman?

Przechodząc każdego dnia irytacje z powyższych powodów, w kilku głowach zrodził się pomysł „A co gdyby stworzyć taki portal…” Niedługi czas później powstała wizja GentleWoman Polska! I tak oto jesteśmy. Jesteśmy dla Was i dla samych siebie, bo z naszych treści każdy wyciągnie korzyść dla siebie. Portal GentleWoman tworzony jest przez nas wszystkich, dlatego też czytelniczko – jeżeli masz pomysł na artykuł, chcesz poruszyć ważną kwestię lub sama zrealizować swoją wizję, możesz to zrobić z naszą pomocą! Chcemy, aby to było miejsce spotkań kobiet. Aby było to miejsce dla nas, naszych wolnych chwil, naszych kaw, naszych poranków i wieczorów.

Kwintesencja artykułów

Są momenty, kiedy w redakcji rozpętuje się absolutna burza mózgów! Wtedy często przekrzykujemy się wizjami, poradami i tekstem „Wiem! Mam pomysł.” Kartki z artykułami fruwają po pomieszczeniu po to, by dostarczyć Wam najlepsze teksty. Punktem zwrotnym każdego z nich jest jednak rzetelność. Artykuły o modzie tworzone są we współpracy z ekspertami, pasjonatami branży modowej z wieloletnim doświadczeniem. Dział psychologii powstaje w oparciu o rozmowy, wywiady i niezliczoną ilość telefonów do najlepszych specjalistów. O podróżach piszemy tylko wtedy, kiedy mamy w gronie osobę, która na własnej skórze doświadczyła danego miejsca i jego kultury. To właśnie te na pozór normalne zachowania sprawiają, że jesteśmy wyjątkowi. Po prostu – w punkt!

Kobieca Marka Roku

Wysiłek, który podjęliśmy z uśmiechem na twarzy, został wyróżniony poprzez przyznanie portalowi Gentlewoman Polska tytułu Kobiecej Marki Roku 2022/2023 w kategorii media. Wiemy, że to zasługa nas wszystkich, dlatego też dziękujemy każdej kobiecie, która udostępniła nasz artykuł, pozostawiła komentarz, napisała do nas prywatną wiadomość i zainspirowała nas do kolejnych działań. Wszystkie razem i każda z osobna jest prawdziwą Gente Woman.

Współpraca z GentleWoman Polska
UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Skip to content