Natalia Janoszek to kobieta wielu talentów i niezwykłej urody. To aktorka, producentka filmowa, piosenkarka a także reprezentantka Polski w międzynarodowych konkursach piękności. Nagrodzona została indyjską nagrodą filmową oraz dwukrotnie otrzymała nagrodę JIFFA dla najlepszej aktorki międzynarodowej. To nie tylko kobieta sukcesu w życiu zawodowym, ale także w życiu prywatnym. Jest matką oraz pełną klasy – GentleWoman. 

Spis treści:

Kariera aktorska Natalii Janoszek?

Natalia Janoszek zadebiutowała w bollywoodzkim filmie „Dreamz”, grając główną rolę. Właśnie od tej produkcji rozpoczęła się jej aktywna kariera aktorska. Następnie jej talent można było dostrzec w filmach takich jak The Green Fairy, Chicken Curry Law, The Swings Of Things czy 365 dni. Międzynarodowa kariera postawiła jednak przed Natalią Janoszek decyzję o połączeniu pracy za granicą z pracą w Polsce. Ciągłe wyjazdy nie sprzyjają rodzinnemu życiu, na którym chciała się skupić. Niedługo później pojawiła się w programie telewizyjnym „Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” u boku Rafała Maseraka. 

Sukces w bollywood

Aktorka przyleciała do Indii w 2012 roku, kiedy to dostała główną rolę w filmie „Dreamz” w którym miała zagrać afgańską uciekinierkę szukającą schronienia w Indiach. Choć filmy bollywodzkie często kojarzą się z muzyką, tańcem i kolorowymi ubraniami, są one znacznie czymś więcej. Niejednokrotnie poruszają one trudne tematy społeczne, a same Indie, oprócz pięknych krajobrazów kryją w sobie wiele przerażających widoków.

Wspomniany już „Dreamz” finansowany był przez fundację, która w rzeczywistości pomaga uciekinierkom, które w Indiach szukają lepszego życia. Z szarą rzeczywistością Indii Natalia Janoszek zetknęła się w zasadzie od razu po przylocie do Delhi. „Zapadał zmierzch. Przed lotniskiem czekał już na mnie kierowca. Przeraziłam się, gdy tylko wyruszyliśmy w stronę planu zdjęciowego. Wzdłuż drogi leżeli niemal nadzy ludzie. Myślałam, że oni wszyscy nie żyją. Potem okazało się, że to odurzeni narkotykami bezdomni, których było tam naprawdę bardzo dużo”. Oprócz międzynarodowego sukcesu, przyszło się zmierzyć jej z wieloma obrazami społeczeństwa i życia Indyjskiego. 

Przeczytaj także: Feminizacja zawodów na rynku pracy. Gdzie jest miejsce dla kobiet?

Miss Peace International

Mimo niezwykłej urody, Natalia Janoszek nie miała w Polsce łatwej drogi do kariery. Zalicza się do niższych osób, więc kariera modelki czy miss była dla niej nieosiągalna. Okazało się jednak, że wychodząc poza granice Polski wzrost przestaje być aż tak istotny. Tym sposobem reprezentowała Polskę w 40 krajach na konkursach piękności, takich jak Miss Peace International, Supermodel International czy Miss Ocean International.  

Polska GentleWoman vs GentleWoman w innych krajach

W wywiadzie dla GentleWoman Polska Natalia Janoszek opowiedziała o swoich doświadczeniach i przemyśleniach na temat kobiet z całego świata. „Myślę, że w Polsce gentlewoman jeszcze nie do końca wierzą w siebie. Z jakiegoś powodu odejmujemy sobie, czujemy się często gorsze. Za granicą doświadczam tego, że jednak kobiety mają dużo większą świadomość swoich możliwości i swojej wartości. Myślę, że to jest chyba też kwestia kulturowa. U nas nadal kobieta stoi jednak za mężczyzną, a tak naprawdę bez kobiet na tym świecie niewiele by się działo! (…) Ja nie uważam, żebym w siebie wierzyła zawsze się neguję ale bardziej chodzi o siłę, żeby się nie poddawać. Kobiety mają bardzo dużą siłę i ona jesteś u nas wrodzona. Rodzimy dzieci, wychowujemy je, tworzymy rodzinę. Myślę, że mamy bardzo dużo w sobie mocy tylko często nie potrafimy jej odkryć.”

Determinacja to siła

Dzięki swojej determinacji Natalia Janoszek odniosła międzynarodowy sukces. Jej wypowiedzi skłaniają kobiety to tego, by nie tylko w siebie wierzyć i dostrzegać swoje piękno, ale przede wszystkim uparcie dążyć do wyznaczonego sobie celu. Według niej gentlewoman to kobieta, która jest gotowa inspirować innych. To piękna cecha, której życzymy każdej czytelniczce tego portalu. 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *