Zdajemy sobie sprawę, że każda z nas inaczej pojmuje sukces, piękno, szczęście i inaczej definiuje życiowe priorytety. W związku z tym projekt “Uszyte na miarę” kierujemy do wszystkich kobiet, które nie tylko pragną sukcesu i spełnienia marzeń, ale i tych, które cenią relacje, dobrą energię i samorozwój. Unikamy stereotypowego podejścia do kobiet, doceniając ich różnorodność i wielowymiarowość, dlatego też tematy przez nas podejmowane dalekie są od obowiązującego wzorca społecznego postrzegania. Rozpocznij współpracę z nami, a my zaprojektujemy Ci karierę.

Spis treści:

 • Dlaczego GentleWoman Polska?
 • Model współpracy
 • Korzyści ze współpracy z GentleWoman Polska
 • Siła tkwi w kobietach
 • Jeden produkt – Maksimum korzyści!
 • Pakiety
1 2gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 12

GentleWoman to tworząca się każdego dnia społeczność silnych kobiet, które z uśmiechem na twarzy przekazują innym inspiracje i motywacje, a kiedy trzeba łączą siły komponując zupełnie nowe projekty. Kobiety sukcesu cenią sobie portal GentleWoman za treści edukacyjne oraz poruszanie istotnych tematów, natomiast kobiety sukcesu po godzinach pracy cenią go za lekkość, motywację i inspirację. GentleWoman łączy w sobie całą definicję kobiecości, zbierając ją od napotkanych kobiet. Dlatego też nie oferujemy jedynie materiałów sponsorowanych, lokowania produktu w realizacjach czy billboardu sponsorskiego. Do Twojej dyspozycji przekazujemy skuteczne medium, z ugruntowanym na rynku autorytetem oraz doświadczony zespół ludzi: copywriterów, projektantów graficznych, redaktorów, PR i marketing menedżerów, filmowców, fotografów, dziennikarzy i realizatorów. Chcemy być partnerem na dłuższą metę, by wesprzeć Cię w jak najlepszym spożytkowaniu obecności w naszych mediach, a jednocześnie dać Ci możliwość nawiązywania kontaktów, rozwoju i realizowania planów. Oprócz szerokich umiejętności naszego zespołu proponujemy Femvertising. Jest on dostosowany do potrzeb kobiet z naszych grup docelowych, polega na tworzeniu komunikacji marketingowej w oparciu o ich potrzeby. Uwzględnia ciągle zmieniającą się pozycje kobiet, jak i wspiera równość płci i bazuje na zrozumieniu feministycznej perspektywy.Jeśli chcesz aby treści na Twój temat osiągnęły wysokie wyniki w pozycjonowaniu Google – trafiłaś w odpowiednie miejsce, ponieważ Portal GentleWoman Polska należy do Google Publisher

Social Media Comparison Chart Infographic Graph 1gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 13

Podejmij współpracę z GentleWoman i ciesz się rosnącymi zasięgami każdego dnia. Korzystaj ze stworzonego przez redakcję kreatywnego contentu, profesjonalnych grafik i opieki specjalistów.

2 2gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 14

Znamy preferencje i zainteresowania naszej grupy docelowej, a po skonfrontowaniu z preferencjami i zainteresowaniem Twojej grupy docelowej przygotujemy kreację medialną, która zapozna odbiorców z marką Partnera, zbuduje odpowiednie pozytywne skojarzenia i zapadnie w pamięć na długo. Grono naszych specjalistów będzie czynnie doradzać i realizować Twoją wizję. Sprawnie łączymy ogólnopolskie zasięgi z precyzyjnym, geotargetowanym dotarciem do ściśle określonych osób. W zależności od charakteru Twoich potrzeb, promowanego produktu, targetu i możliwości budżetowych oferujemy perspektywę efektywnego budowania świadomości marki (również marki personalnej), jak i realizacji działań sprzedażowych. Uszyte na miarę proponuje także dostęp do grupy producentów medialnych oferujących najszersze dotarcie do oferty multimedialnej w tym stacji TV: TVN, Polsat, Onet i Partnerów. Należymy do domu mediowego, dlatego też poprzez współpracę z nami istnieje możliwość stworzenia publikacji do wielu ciekawych mediów. Portal GentleWoman Polska nie tylko współpracuje z dużymi markami ale wspiera także lokalną filozofię firm i organizacji dostrzegając ich często niezwykły potencjał. Pomaga wypromować przedsiębiorstwo, poprzez wykorzystanie własnego autorytetu. Należy także pamiętać, że nie każda reklama się sprzedaje, ale każda daje szansę na zbudowanie relacji. Właśnie dlatego jako ludzie zajmujący się profesjonalnie mediami, chcemy ośmielać, zachęcać do działania, wspierać i nagradzać. Wszystko po to, by idea GentleWoman – kobiety spełnionej – zataczała coraz szersze kręgi. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły, koncepcje i wizje. Wystarczy nam zalążek Twojego pomysłu, aby przekuć to w realny i rzeczywisty projekt. Doradzamy, podpowiadamy, proponujemy rozwiązania. Służymy swoją wiedzą i doświadczeniem, przedstawiamy swoje wizje i pomysły, a wykrystalizowane idee modyfikujemy i ulepszamy.

Praca może być wykonywana w dwóch obszarach – obsługi personalnej oraz obsługi działalności gospodarczej. W zależności od wcześniejszych działań firmy, zakresu obowiązków oraz wielkości firmy i zespołu – nasza oferta będzie się różnić. Oferta tworzona jest indywidualnie dla każdej firmy/ persony osobno, tak aby przynosiła możliwie najlepsze efekty.

3 2gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 15

Chęć podsycenia potencjału swojej firmy, bądź swojego osobistego jest momentem, w którym należy pochylić się nad ofertami marketingowymi. Należy jednak pamiętać o wrażliwości odbiorców na temat komunikatów, które przedstawiane są im z każdej strony. Istotnym jest więc, aby działania marketingowe podkreślały cechy marki, które chcesz wybić w swoim komunikacie. Autentyczność jest dla odbiorców kluczowym elementem. Jeżeli działalność powstała z myślą o przekazywaniu konkretnych wartości, a Ty sama stawiasz je na piedestale – jesteś w odpowiednim miejscu. Oferta GentleWoman nie jest bowiem tylko pakietem usług ale pakietem emocji, wsparcia i możliwości. Pakietem, który pomoże rozwinąć Twoją firmę bądź markę osobistą poprzez opiekę w zakresie marketingu, PR’u oraz managementu, a jednocześnie wypracować listę kontaktów do innych kobiet sukcesu. Portal GentleWoman Polska oferuje również patronat, partnerstwo oraz organizację spotkań i wernisaży. Zakres usług jest więc bardzo szeroki i pozwala na zarówno owocną jak i niezwykle przyjemną współpracę.

4 2gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 16

Mężczyźni od lat władają światem biznesu i sukcesu. Gentlemani mają możliwość uczestnictwa w wydarzeniach, które pozwalają im na poszerzenie kontaktów i nawiązanie nowych współprac. Oferta GentleWoman Polska to ukłon w stronę każdej kobiety, która chce zrobić kolejny krok ku temu, by płeć piękna w końcu doczekała się zasłużonych profitów. W kierunku kobiet, które swoją energią podbijają świat. Kobiet o czystym sercu i otwartym umyśle. Kobiet gentle.

Dlaczego wlasnie GentleWoman 3gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 17

Marzysz o biznesie w sieci? Może brakuje Ci narzędzi albo pokierowania? Jeśli na powyższe pytania przytaknęłaś to znak, że ta oferta jest dla Ciebie! 

Pakiety przez nas ofertowane to kompleksowe zestawu usług potrzebnych aby śmiało wkroczyć do świata Internetu. Nasz team specjalistów zajmie się wszystkim co najważniejsze, dzięki czemu instalowanie, konfigurowanie i uruchamianie kolejnych aplikacji, nie będzie już na twojej głowie! Oferujemy Ci kompleksowy produkt, dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Nie tracisz swojego cennego czasu na załatwianie spraw na własną rękę, szukanie specjalistów, czy oglądanie kolejnego filmiku na Youtubie. 

Zapewnimy Ci pełen profesjonalizm, a swój wolny czas będziesz mogla poświęcić na samorozwój, pasje czy oddać go w ręce małych pociech! 

Zapraszamy do współpracy. 

6gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 18
 • Obsługę dziennikarską (wywiad + usługa copywriting) 
 • Stworzenie kreatywnego contentu oraz kampanii marketingowej z uwzględnieniem wysokiego indeksu w Google w oparciu o politykę SEO strony zamawiającego.
 • Publikacja dużego artykułu w Portalu GentleWoman Polska należącego do Google Publisher (gwarancja zawieszenia materiału 24 miesiące).
 • Przygotowanie odpowiedniej grafiki key visual na podstawie przesłanych materiałów (fotosy) 
 • Post na platformie Linkedin
 • Post z oznaczeniem na platformie Facebook
 • Rolka na platformie Facebook
 • Reels na platformie Instagram
 • Stories na platformie Instagram
 • W przypadku firmy Baner reklamowy wewnątrz tekstu 

Cena: 2100 netto

7gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 19
 • Wszystko z pakietu GentleWoman Polska + usługa link building (dodatkowo 4 publikacje w portalach tematycznych z linkiem do strony www zamawiajacego), dzięki tej usłudze wzrasta pozycjonowanie organiczne strony www zamawiającego oraz wzrasta DR (Domain Rating) strony www.
 • Napisanie czterech dodatkowych tekstów w oparciu o politykę SEO 

Cena: 4100 netto

Dlaczego wlasnie GentleWoman 5gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 20

Pakiet GentleWoman Polska (gwarancja 36 miesięcy) + ekspansja + pakiet video (36 miesięcy)

 • Realizacja kamerowa wywiadu/rozmowy naszej dziennikarki z bohaterką/personą + umieszczenie rozmowy na kanale YouTube (łączna ilość wyświetleń 210 tyś, ok 900 subskrypcji) 

Cena: 7900 netto

Dlaczego wlasnie GentleWoman 4gentlewoman -
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 21

To Twój moment na podjęcie współpracy. Czekamy na Ciebie.

Piotr Chodak

Tel.: 600334444

CEO@GentleWoman.eu

GentleWoman Polska
Zaprojektujemy Ci karierę - współpracuj z GentleWoman Polska 22
UDOSTĘPNIJ

2 thoughts on “Zaprojektujemy Ci karierę – współpracuj z GentleWoman Polska

 1. Dorota Gabriela Krzyzanowska Krzyżanowska says:

  Doceniam bardzo takich ludzi którzy wspierają kobiety i ich biznesy, cieszę się że istnieje taka możliwość. Sama nie mam założonej firmy ponieważ jej charakter wymaga ode mnie więcej wiedzy i zaangażowania, więc z Gentle Woman zapewne skontaktuję się gdy będę chciała opowiedzieć na czym polega moja wizja biznesu i wtedy będę miała zaszczyt się do państwa zgłosić. Wszystko co ma solidne podstawy oparte jest na wiedzy i na pracy , pomysł jest 1/3 sukcesu i przeważnie klucza do niego się nie ujawnia jeśli chce się odnieść sukces.
  Pozdrawiam serdecznie szanowne grono Gentle Woman .
  Dorota Gabriela Krzyżanowska h Dębno.

Komentarze są zamknięte.

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z Internetu. Zgadzając się, zgadzasz się na użycie plików cookie zgodnie z naszą polityką plików cookie.

Close Popup
Privacy Settings saved!
Ustawienie prywatności

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

Technical Cookies
In order to use this website we use the following technically required cookies
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

Odrzuć
Zapisz
Zaakceptuj