Jak ozdobić świąteczny stół z klasą? Poznaj 4 triki

Kokardy Odpowiednia oprawa wigilijnego stołu potrafi zdziałać cuda! Pierwszy trik to kokardy. Czerwone wstążki należy zawiązać wokół krzeseł. Dzięki temu będą wyglądać bardzo uroczyście i niejeden gość uśmiechnie się na ich widok. Kokardami możesz ozdobić także szkło, np. lampki do wina.
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Świece Świece, świece i jeszcze raz świece. Jeśli chcesz, aby Twój wigilijny stół zachwycił wszystkich prawdziwym blaskiem, to połóż na środku kilka świec. Możesz zdecydować się na świece zapachowe, które pobudzą kolejny zmysł. Jesteśmy pewni, że od takiego stołu nikt nie odejdzie zaraz po kolacji.
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Papier Z kawałka papieru możesz wyczarować prawdziwe dzieło sztuki. Z ozdobnej ryzy możesz powycinać świąteczne choinki, stworzyć dekoracje 3D, przygotować spersonalizowane bileciki z życzeniami lub piękną girlandę. Łap nożyczki i działaj.
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Rośliny Naturalne motywy takie jak mech, liście lub gałązki idealnie sprawdzą się jako dekoracje świąteczne. Co najważniejsze – masz je pod nosem! Garść liści możesz osprejować na złoto i położyć przy każdym talerzu. Iglasta gałąź będzie pięknie wyglądała w towarzystwie świec i szyszek.
Źródło: Pinterest
Źródło: Pinterest
Polecamy również
UDOSTĘPNIJ
Skip to content