Historia sukcesu marki TOUS - wywiad z Agnieszką Palą-Jasikowską

Czy kojarzycie firmę TOUS? Z pewnością! To marka obecna w 40 krajach, posiadająca 400 sklepów na całym świecie. Na polskim rynku butiki hiszpańskiej firmy znalazły się dzięki Agnieszce Pali-Jasikowskiej. W wywiadzie dla GentleWoman pytamy o historię jej sukcesu, jak udaje jej się pogodzić macierzyństwo, pracę oraz treningi, będąc jedną nogą w Hiszpanii, a drugą w Polsce, a także o plany na przyszłość – czy zamierza jeszcze czymś podbić polski rynek?

Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z z Agnieszką Palą-Jasikowską.

 

agnieszka pala-jasikowska

Agnieszka Pala-Jasikowska to GentleWoman, o której chcemy pisać. Dlaczego? To prawdziwa kobieta sukcesu. Od przeszło 11 lat buduje w Polsce markę TOUS. Czy z powodzeniem? Odpowiedzcie na to sobie same. Sama o sobie mówi, że „jeśli wierzysz w siebie, to świat stoi przed Tobą otworem”. W jej przypadku na pewno się to sprawdziło. Prywatnie jest mamą zafascynowaną aktywnością fizyczną. Jak znajduje na to wszystko czas?

historia sukcesu marki tous

Do Polski marka ta dotarła dzięki Agnieszce ponad 11 lat temu. Dziś każdy zna słynnego misia, który stał się ich znakiem rozpoznawczym. Jest to firma z ponad stuletnią tradycją. Dotarła do nas prosto z Hiszpanii. Wciąż tworzą nowe projekty, aby sprostać potrzebom konsumentów. To już nie tylko biżuteria, ale również galanteria skórzana, taka jak torebki czy portfele. 

HISTORIA SUKCESU MARKI TOUS - WYWIAD Z AGNIESZKĄ PALĄ

UDOSTĘPNIJ
Skip to content