Spis treści:

Jaka jest zodiakalna Waga?

Waga urodzona jest w terminie 23 września-24 października. Jest to jesienny znak zodiaku, nieco wycofany, ale pełen równowagi. Rozważna i romantyczna jest doskonałą żoną i matką. Część Wag decyduje się na samotność, bycie singielką, życie solo. Kobieta spod znaku Wagi lubi imprezy, gdy jest młoda. W czasach dojrzałych wybiera czytanie książek. Jej życie układa się doskonale, znakomicie, wyjątkowo, ponieważ pani Waga ceni porządek, planuje i realizuje swoje plany krok po kroku.  Waga jest zamknięta w sobie, ale ma kilka bliskich osób, przed którymi otwiera swoje serce, którym pragnie zaufać. Dzięki temu czuje się lepiej i pewniej. 

Jaka jest wymarzona praca dla Wagi?

Waga często wybiera zawody, decyduje się na profesje prawnicze, medyczne, bywa menedżerką firm. Jej zarobki są wysokie, dlatego też może pozwolić sobie na kupowanie drogich,kosztownych ubrań, perfum oraz biżuterii.

Waga w łóżku i seksie.

Waga lubi, docenia, wybiera delikatny, subtelny seks z bliskim jej mężczyzną. Nie lubi romansów, ceni trwałe związki. Mają one dla niej dużą wartość i nawiązuje je szybko, w młodości, w czasach studenckich lub nawet szkolnych. Dla Wag najważniejsze jest miłe spędzanie wolnego czasu z bliską osobą. 

Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

Wagom są bliskie Barany, Bliźnięta, Strzelce i Wodniki. Waga to znak pełen równowagi i lubi nawiązywać relacje z innymi na lata – ich przyjaźnie są naprawdę wieloletnie i dają im wiele radości oraz przyjemności. Każda Waga ceni życie pełne równowagi, harmonii.

Przeczytaj także: BARAN ZNAK ZODIAKU – KOBIETA BARAN

Perfumy dla znaku zodiaku Waga.

Waga lubi, ceni perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe, ale tylko te subtelne, delikatne, czyli wody o zapachu konwalii, róż czy goździków. Nieco gorzkich nut w perfumach jej nie przeszkadza. Nie znos, nie toleruje bardzo mocnych, trwałych i nieco duszących perfum. Waga ma niewiele zapachów, ale w jej łazience jest parę buteleczek perfum o delikatnych woniach. Kupuje małe buteleczki, ponieważ lubi zmieniać zapachy, perfumy, czy wody perfumowane. Najchętniej wybiera perfumy znanych projektantów, nawet za kilkaset złotych za buteleczkę. Takie perfumy, wody perfumowane, wody toaletowe podobają się jej i dają jej wiele radości i przyjemności. Każda Waga chce dla siebie tego, co najlepsze, pragnie zapewnić sobie wyjątkowe życie. Przyjaciółkom kupuje doskonałe perfumy. Zarabia sporo i stać ją na to zawsze. 

Jaki jest szczęśliwy kolor Wagi?

Waga uwielbia, kocha, docenia fiolety i róże. To połączenie odpowiada jej najlepiej, wręcz doskonale. W latach dojrzałych wybiera czerń oraz biel. Takie połączenie jest dobre na spotkania biznesowe, w pracy. W chwilach prywatnych, po pracy nosi jednak barwy weselsze i poprawiające nastrój, dodające optymizmu. Waga ceni, docenia piękne kolory, które podkreślają jej urodę.

Kobieta Waga – ubranie.

Dobór kolorów jest ważny, a Waga jest mistrzynią w tej kwestii, w tym temacie. Szafa Wagi jest doskonale przygotowana. W szafie znajdują się wyjątkowe ubrania. Na zakup ubrań Waga nie żałuje pieniędzy, wydaje sporo funduszy. Nie kupuje ubrań często, ale sięga po te dobrych projektantów.  

Sennik – o czym śni Waga?

?

Motto Wagi.

Motto Wagi: Żyć w równowadze i harmonii jest ich dewizą na całe życie. 

Redakcja poleca: SKORPION ZNAK ZODIAKU – KOBIETA SKORPION

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *