Spis treści:

Jaka jest zodiakalna Panna?

Panna to znak zodiaku urodzony między 23.08, a 22.09. Panna uwielbia, kocha, docenia ład i porządek. Musi mieć wszystko pięknie ułożone, efektowne, przygotowane do użytkowania. Jest to znak lubiący pedantyzm. W brudnym otoczeniu źle się czuje, na pewno nie poczuje się najlepiej. Rodzice nauczyli ją perfekcyjnego podejścia do czystości. Cechuje ją wytrwałość, jest bardzo, niesamowicie, niezmiernie pracowita. Chętnie zajmuje się sztuką, lubi książki, szczególnie klasykę oraz dramaty i komedie. Uwielbia, kocha I docenia tulipany, róże oraz wrzosy. Jej charakter jest trudny, niełatwy, skomplikowany, ale wie od początku swojego życia, czego pragnie, chce, pożąda. Radzi sobie doskonale, znakomicie, wyjątkowo wspaniale w szkole oraz na studiach. W późniejszej pracy zawodowej także nie ma większych problemów, komplikacji. W szkole jest doskonałą uczennicą. 

Jaka jest wymarzona praca dla Panny?

Doskonale, znakomicie, wyjątkowo sprawdzi się, poradzi sobie w zawodach, profesjach takich, jak projektant wnętrz, planista, księgowa. Z łatwością uczy się i kończy studia. Nie jest to dla niej trudne, męczące. Pracowitość przekłada się na doskonałe, znakomite, najlepsze efekty, rezultaty. Pracuje długo, osiąga wiele i na pewno zdobędzie dokładnie to, czego potrzebuje. 

Panna w łóżku i seksie.

Seks jest ważny, istotny, kluczowy dla Panny. Udane, świetne, doskonałe życie seksualne jest dla niej podstawą, bazą codziennego funkcjonowania. Lubi mieć jednego stałego partnera, z którym idzie przez życie, jest szczęśliwa, czuje się spełniona. 

Jaki znak zodiaku pasuje do Panny?

Pani spod znaku Panny bardzo chętnie i błyskawicznie, natychmiast nawiąże relację, zaprzyjaźni się z Rakiem. Z Bykiem, Panną i Koziorożcem stworzy bardzo dobry, doskonały, świetny związek miłosny lub nawiąże przyjaźń. Panna długo szuka partnera. Długo poszukuje męża i późno wchodzi w związek małżeński. Jednak najczęściej jest to bardzo udane małżeństwo, które zadowala niejedną panią spod tego znaku. Późne małżeństwo jest dla niej świetne, doskonałe, optymalne. Baran, Lew, Strzelec czy Wodnik to znaki, których Panna nie znosi, nie cierpi. Na pewno nie stworzy z nimi związku, nie będą także jej przyjaciółmi, bliskimi.

Przeczytaj także: RAK ZNAK ZODIAKU – KOBIETA RAK

Perfumy dla znaku zodiaku Panna.

Panna lubi, ceni i wybiera wyraziste, mocne, najlepsze, drogie perfum. Często wybiera, nabywa wody toaletowe oraz perfumy bardzo znanych projektantów, nie żałuje na nie pieniędzy, ponieważ one są tym, co koniecznie pragnie kupić, nabyć. Orientalne perfumy są doskonałe dla niej, najlepsze. Perfumy są doskonałym, wyjątkowym, najlepszym uzupełnieniem efektownych, eleganckich, klasycznych i ponadczasowych ubrań. Perfumy poprawiają jej nastrój, humor i sprawiają, że czuje się kobieco, efektownie i niesamowicie, niezmiernie, ogromnie elegancko. Chcesz sprawić radość Pannie? Chcesz obdarować Pannę – kup jej perfumy albo biżuterię. W ten sposób na pewno podbijesz jej serce i zdobędziesz u niej dodatkowe punkty. Panna to kobieta elegancka, zawsze doskonale pachnie i pięknie się prezentuje. Mgiełka dobrego zapachu jest tym, co ucieszy Pannę.

Jaki jest szczęśliwy kolor Panny?

Panna uwielbia, docenia, kocha błękity i czernie, czasami nosi też czerwienie, ale raczej malinowe niż karminowe. Różowe i fioletowe ubrania także podobają się Pannie, cieszą Pannę. Jej życie jest pełne wyjątkowych chwil, które dają jej wiele radości, przyjemności. Nie przepada za czernią, ale czasami nosi biznesowe, czarne stylizacje modowe.

Kobieta Panna – ubranie.

?

Sennik – o czym śni Panna?

Panna miewa sny o górach. Wiadomo, że góry to sukcesy, zdobywanie szczytów oraz sięganie po awanse, zawodowe powodzenie. Sny o górach regularnie, często pojawiają się w życiu pedantycznej, uporządkowanej Panny. Czasami też miewa sny o gwiazdach, ponieważ sama ma wszelkie szanse, aby stać się wielką gwiazdą na firmamencie swojego życia. 

Motto Panny.

Motto Panny to: Wszystko ma swój czas i miejsce. Wszystko musi być dokładnie poukładane. 

Redakcja poleca: WAGA ZNAK ZODIAKU – KOBIETA WAGA

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *