Święta to ten magiczny czas w roku, na który wszyscy czekają. Ty również. Co roku chcesz, aby były wyjątkowe. W tym czasie przyozdabiasz swój dom, wyciągasz w szafy elegancką sukienkę i szykujesz aromatyczne potrawy. Wszystko musi być dopięte na ostatni guzik, w końcu to święta w stylu gentle. Niepowtarzalne i niezapomniane.

Wyjątkowe otoczenie

Niezastąpione w stworzeniu świątecznej atmosfery jest udekorowane wnętrze. Jeszcze kilka lat temu tradycyjne barwy Bożego Narodzenia jednoznacznie kojarzyły się z czerwienią i złotem; obecnie możemy pozwolić sobie na dużą dowolność w kwestii koloru czy stylu. Ważne by akcesoria, które wybierzemy tworzyły spójną całość: pachnąca choinka udekorowana ozdobami oraz migoczące płomyki świec tworzą klimatyczne tło do wspólnego celebrowania posiłków podanych w eleganckich naczyniach.

Święta w stylu gentle, jak przystroić dom?
Źródło: Pinterest

Świąteczna garderoba

Zgodnie z zasadami etykiety święta stanowią uroczysty czas, który należy podkreślić poprzez odpowiedni ubiór – elegancki i prosty a zarazem odświętny. Święta w stylu gentle będzie można poczuć dzięki ponadczasowemu połączeniu klasycznej koszuli ze spódnicą lub spodniami, dobrą decyzją będzie też modny w tym sezonie garnitur lub kombinezon. Natomiast klasyczna „little black dress” to wybór godny prawdziwej damy!

Święta w stylu gentle - jak je zaplanować?
Źródło: Pinterest

Smaku naszej stylizacji doda delikatna biżuteria wykonana z metali szlachetnych; perły zaś stanowią ponadczasowy dodatek, odpowiedni na każdą okazję. Tworząc świąteczne zestawy szczególną uwagę zwróćmy na materiały: jedwabna bluzka zapewni elegancję, wełniany szal i płaszcz ciepło podczas rodzinnego spaceru.

Firmowe spotkania

Grudzień przepełniony jest spotkaniami, zarówno z rodziną oraz przyjaciółmi jak i współpracownikami. Firmowe wigilijki przeszły już na stałe do tradycji, nie od dziś wiadomo że wspólne świętowanie pomaga w integracji zespołu. Zwyczaj ten stwarza też cudowną możliwość, by powiedzieć kilka słów płynących prosto z serca tym, którzy na co dzień otaczają nas w przestrzeni zawodowej.

Święta w stylu gentle
Żródło: Pinterest

Magiczny czas

Zimowe wieczory sprzyjają spotkaniom w gronie najbliższych. To idealny moment by zwolnić tempo codzienności i otworzyć się na ludzi, którzy nas otaczają. Nie bez powodu Święta Bożego Narodzenia nazywane są magicznym czasem.

Drogie Panie – celebrujmy ten wyjątkowy okres w jak najlepszym stylu, wspólnie z naszymi bliskimi. Życzę Nam dużo ciepła, uśmiechu i życzliwości!

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *