Rzeczy do zrobienia

Weź długą kąpiel Szybki prysznic wieczorem lub tuż przed pracą często jest obowiązkiem, a nie przyjemnością. Zmień to! Raz w tygodniu zamknij się w łazience z lampką wina, muzyką Carli Bruni i ulubionym zapachem świec. Chwila odprężenia i relaksu podczas kąpieli uwolni Twoją głowę od niepotrzebnych myśli.
rzeczy do zrobienia
Julia Roberts w filmie „Pretty Woman”.
Źródło: Pinterest
Naucz się czegoś nowego Paryż, francuskie winnice i podróż wzdłuż Lazurowego Wybrzeża – Twoja wycieczka jest już dopięta na ostatni guzik. Teraz przyszedł czas na naukę francuskiego. Nie musisz zapisywać się na kurs, wystarczy, że poświęcisz kilka godzin w tygodniu na uczenie się nowego języka. Wyposaż swoją biblioteczkę w słownik i odkryj aplikację Duolingo. Czy weekendowy poranek z aromatyczną kawą i nauką języka francuskiego nie jest przyjemną wizją? My przetestowaliśmy to na sobie i obiecujemy, że też się od tego uzależnisz.
francuski
Naukę języka potraktuj jak przyjemność!
Źródło: Pinterest
Zainwestuj w klasyczne ubranie Kolejna mała rzecz, którą powinnaś zrobić to porządki w szafie. Pewnie nie raz miałaś ochotę całkowicie wymienić garderobę… Otwórz ją jeszcze raz i jeśli przyglądając się sukience zadajesz sobie pytanie „Dlaczego cię kupiłam?” – to czas, aby się z nią rozstać. Metodą małych kroków skompletuj klasyczną garderobę – wszystkie jej elementy znajdziesz w naszej Encyklopedii Stylu.
garderoba
Porządek w garderobie to gwarancja, że nie zmarnujesz czasu na poszukiwanie ulubionej bluzki.
Źródło: Pinterest
Ugotuj coś nowego Wiosna to sen o lecie – już bardzo chcemy jeść te wszystkie pachnące słońcem warzywa i owoce, a z drugiej strony do nowalijek jeszcze trochę, więc musimy się uzbroić w cierpliwośćpowiedziała w wywiadzie Magda Grzebyk z Krytyki Kulinarnej. Możemy jednak wykorzystać wiosenny czas na kuchenne eksperymenty i próbę odejścia od znanych przepisów. Znajdź trochę czasu, włóż odrobinę wysiłku i sporo serca, by przygotować danie, które pobudzi kubki smakowe. Nie ma nic, co czyni bardziej zrelaksowanym niż gotowanie.
burrito
Burrito z awokado i kurczakiem jest dobrym pomysłem na wiosenną przekąskę.
Źródło: Pinterest
Odwiedź bibliotekę Kto z nas nie lubi książek? A kto z nas regularnie znajduje czas na lekturę? Ostatnią rzeczą, którą powinnaś zrobić w kwietniu to wycieczka do pobliskiej biblioteki, zaszycie się wśród drewnianych regałów i znalezienie ciekawego tytuły, który będzie towarzyszył Ci w tym miesiącu.
Niektóre biblioteki przyciągają nie tylko bogatymi zbiorami, ale także wnętrzami. Na zdjęciu The Library w Chateau Fontainebleau we Francji.
Źródło: Pinterest
Polecamy również
UDOSTĘPNIJ
Skip to content