Zastanawiałyście się kiedyś nad tym czego słuchają GentleWoman? Muzyka otacza nas z każdej strony, do wyboru mamy bardzo dużo gatunków. Od muzyki klasycznej przez rap, pop, jazz, techno, indie i wiele innych, aż po metal. Muzyka oddaje emocje, tworzy klimat, łączy ludzi. Wykazuje się zrozumieniem i wsparciem. Wpływa na nasze postrzeganie świata. 

Spis treści:

Magia muzyki

Jadąc w wypełnionym ludźmi autobusie, możemy dostrzec małe, czarne lub białe, kuleczki w uszach co drugiego człowieka. Wzrok podróżujących ucieka do różnych miejsc, niektórzy skupiają się na szybko mijających elementach za oknami, inni oglądają swoje buty, jak gdyby widzieli je pierwszy raz na oczy. Inni zaś po prostu obserwują ludzi. Ich mimika twarzy to wachlarz emocji. Można dostrzec smutek, znudzenie, zaspanie, złość, niezrozumienie, ale i szczęście, podekscytowanie, zniecierpliwienie, euforię. Wszystkich ich jednak łączy jedno – skupiony, lecz pusty wzrok. Pusty, bo nieskupiony na otoczeniu, a na melodii, słowach, bicie, przekazie. I właśnie na tym polega magia muzyki. 

Playlista GentleWoman
Muzyka GentleWoman

Emocjonalne wypełnienie 

Przychodzi także moment połączenia. Moment, w którym człowiek chwyta w dłonie smartfon lub laptopa, wchodzi na odpowiednie strony i za pomocą kilku kliknięć kupuje bilet. Przepustkę do świata jedności i emocji. Wejściówkę na koncert. Wielu ludzi twierdzi, że to jedne z nielicznych momentów w życiu, które wypełniają serce miłością a duszę sztuką. Które sprawiają, że człowiek czuje się emocjonalnie i psychicznie pełen.  Jest to moment nie tylko połączenia fanów z artystą, ale także każdego człowieka z drugim. 

Relaks zamknięty w jednej liście

Jednak oprócz melodii do tańca, śpiewu czy zabawy, potrzebne jest wyciszenie. I co wtedy? Wtedy odpalamy Playlistę GentleWoman. To pełna klasy, wytworności i spokoju lista utworów, które sprawią, że poczujesz się zaopiekowania. Redakcja GentleWoman chce wspierać kobiety w każdym momencie życia, w każdym złym dniu i każdej dobrej chwili. Niech muzyka płynąca w naszej redakcji, popłynie też w waszych domach. 

Playlista

Czego słuchają GentleWoman?

Czego więc słuchają GentleWoman? Tego co czują. Nie szufladkują się na jeden gatunek muzyczny. Nie szukają emocji w jednym artyście. GentleWoman są otwarte na nowe doznania. Ich dusze są spragnione świeżych doświadczeń muzycznych. Idą przez świat melodyjnym krokiem. Niezależnie od tego czy w ich słuchawkach leci kompozycja Mozarta, Metalica czy Paktofonika. GentleWoman to kobiety wsłuchane w swoje emocje więc dla codziennego relaksu, lubią puścić jedną, bardzo wyjątkową playlistę. Niech owy codzienny relaks okraszony będzie playlistą, którą dla Was przygotowaliśmy. Tak więc kochana czytelniczko, odpal naszą muzykę, złap w rękę kieliszek wina i poczuj w sobie rytm GentleWoman. 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *