Beata Wiśnicka prawdziwą GentleWoman? Choć definicja GentleWoman jest nam narzucona, każdy ma pełne prawo do indywidualnego wprowadzania w niej zmian. Niektórzy uznają, że to kobieta pełna swobody, inni pewności siebie. Jeszcze inni stwierdzą, że chodzi tu o swego rodzaju nonszalancję a inni, że o ciepło. Są też tacy ludzie, którzy pytani o definicję słowa gentlewoman odpowiadają – moja żona. Właśnie tymi słowami zaszczycił nas Rafał Zawierucha. Kim jest Beata Wiśnicka i czym zasłużyła sobie na to miano? 

Spis treści:

Rafał Zawierucha

To polski aktor znany z takich filmów jak Bogowie, Miasto 44, Listy do M, czy 7 rzeczy, których nie wiecie o facetach. Jest także aktorem teatralnym, radiowym oraz prezenterem telewizyjnym. Duży rozgłos zdobył, kiedy to wcielił się w samego Romana Polańskiego, w amerykańskiej produkcji Quentina Tarantino – Pewnego razu w Hollywood. To mężczyzna świadomy, wykształcony i z wysoką kulturą osobistą. Zasługujący na miano gentlemana XXI wieku. 

Kim jest żona Rafała Zawieruchy - Beata Wiśnicka?
Rafał Zawierucha i Beata Wiśnicka – małżeństwo idealne?

Kim jest żona Rafała Zawieruchy – Beata Wiśnicka?

W październiku 2022 na Instagramie Rafała Zawieruchy mogliśmy zobaczyć posta, który oficjalnie poinformował fanów o zawarciu związku małżeńskiego. 

Zdjęcie z opisem „Stało się. Amor wystrzelił w nas i trafił” nie pozostawia dużo do namysłu – życie prywatne tej dwójki wypełnia spora dawka miłości. 

Beata Wiśnicka- Zawierucha to międzynarodowy ekspert w zakresie AML i krypotowalut. To kobieta dbająca o swoją prywatność. Na jej profilu na Instagramie nie znajdziemy zdjęć, a ich małżeństwo jest równie mocno strzeżone przed mediami. Wspólne zdjęcia pary możemy zaobserwować na Instagramie Rafała Zawieruchy.

Czym różnią się polskie gentlewoman od zagranicznych?

Rafał Zawierucha zapytany o to, kim według niego jest gentlewoman odpowiedział:

„Jest moją żoną! Jest ciepła jest charyzmatyczna, jest konkretna. Potrafi niesamowicie uargumentować swoje decyzje, kiedy ma partnera godnego do przedyskutowania pewnego pomysłu czy wskazania innej drogi, niż jej – to wtedy się posłucha. Ona jest gotowa to dialogu, ale nie do bezsensownej walki na argumenty.’’ 

Przeczytaj także: Depresja wśród kobiet- jak leczyć i dlaczego występuje częściej?

Nie ma jednej definicji

„Jest jedna zasadnicza różnica. To, że przez pokolenia zostaliśmy po prostu wychowani w innym systemie politycznym. W jakimś zamkniętym domku, w którym mówiło się nie wychylaj się dalej niż widzisz ściany, bądź tu, gdzie jesteś i cię zobaczą. To powodowało pewien dystans, strach przed otwieraniem drzwi i wychodzeniem do ludzi, ale też strach przed otwieraniem drzwi, tym którzy przychodzą do nas. Wydaje mi się, że to jest ta zasadnicza różnica, ale na szczęście to mija.” – mówi Rafał Zawierucha w wywiadzie dla GentleWoman Polska.

Nie ma jednej definicji

Definicja słowa gentlewoman pozostawia nam dużo możliwości. Dawniej uważano taką kobietę głównie jako kobietę urodzoną w dobrej rodzinie, z dorobkiem materialnym i wykształceniem. Dziś jednak wiemy, że GentleWoman to stan naszego umysłu i serca. To sposób bycia i zachowywania się względem innych ludzi. Dla każdego z nas gentlewoman oznacza coś innego, jednak zawsze sprowadza się to do najpiękniejszych cech ludzkich.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *