Jakie jest znaczenie gier we śnie? Co znaczą gry w snach?

Gry są obecne w ludzkim życiu, egzystencji niejednego człowieka. Kiedyś, w przeszłości były to gry planszowe, a dzisiaj są to gry komputerowe lub w aplikacjach mobilnych. Gra oznacza zabawę, znaczy rozrywkę, dobrze spędzony czas oraz miłe, przyjemne, przyjazne towarzystwo. Lekkomyślne postępowanie, niefrasobliwe zachowanie może oznaczać gra. Jest to niechęć do nauki, pracy, obowiązków, zobowiązań. 

Gra w piłkę nożną to sukcesy, efekty, dobre wyniki oraz zarabianie dużych, dobrych, porządnych pieniędzy. Gra w szachy pokazuje życiową mądrość, rozwagę oraz rozsądek i roztropność. Gry hazardowe to ostrzeżenie przed nadmierną, dużą pewnością siebie oraz skłonnościami do lenistwa. Hazardowe gry przestrzegają przed pewnością siebie, która jest bardzo dużym, znaczącym zagrożeniem. 

Karty i gry w snach znamionują różne rzeczy

Karty zwiastują, zapowiadają, przepowiadają problemy, komplikacje i niepowodzenia. Kręgle oraz bilard to miło, przyjemnie, pożytecznie spędzony czas, zabawa, uroczystości.  Osoby grające w kręgle mogą oczekiwać zaproszenia na ważną, istotną, znaczącą uroczystość taką, jak wesele. 

Gry to rozrywki, czasami bezmyślne i nie wymagające intelektualnego, wielkiego skupienia. Przegrana we śnie oznacza sukces, powodzenie w życiu. Wygrana w grach losowych znamionuje, oznacza przegraną w życiu: utratę, stratę pracy, zatrudnienia, stratę finansową lub problemy, komplikacje w relacjach międzyludzkich, z innymi osobami. 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *