Jak tłumaczyć sen o dzieciach? Co oznacza sen o dzieciach?

Dzieci, maluchy to hałas i kłopoty, problemy, komplikacje. Niektórzy mają ich dość na co dzień. Czasami, nieraz, od czasu do czasu dzieci śnią się w nocy i takie sny trzeba umieć interpretować. Dziecko to dobry, korzystny, sprzyjający, optymistycznny sen. Jeśli pojawia się we śnie czyste, wykąpane, pachnące i spokojne dziecko to oznacza dobre zdarzenia, udaną przyszłość, teraźniejszość. Jeśli jednak dziecko traci na wadze, chudnie nagle i spada z huśtawki to kłopoty są pewne, gwarantowane. Dziecko brudne to kłopoty finansowe, oznacza pieniężne komplikacje. Dziecko, maluch, latorość oznacza niewinność oraz nadzieję, dlatego sny, w których są dzieci doskonale, znakomicie, wspaniale się sprawdzają. Niosą nadzieję i zapowiadają bardzo jasną, optymistyczną, dobrą przyszłość. Małe dziecko oznacza radość oraz pełne zadowolenie z życia, radość z egzystencji. Miło jest zobaczyć, ujrzeć takie dziecko we śnie, w marzeniu sennym. 

Sen o dzieciach

Mała dziewczynka we śnie, w marzeniach sennych oznacza zadowolenie, radość, wskazówkę, że warto zadbać, zatroszczyć się o przyjaciół i znajomych. Chłopiec we śnie oznacza, symbolizuje siłę w dążeniu do celu oraz konsekwencję we wszystkich działaniach, aktywnościach. 

Płaczące dziecko to problemy, kłopoty finansowe, natury finansowej. Dziecko umierające oznacza duże problemy finansowe, a nawet bankructwo, całkowitą utratę finansów. Jeśli dziecku dzieje się coś złego we śnie, to oznacza problemy osoby, która widzi we śnie płaczącego malucha, śni o takim dziecku.

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *