Co oznacza sen o butach? Jak tłumaczy się sen o butach?

Sen o butach przeżywa wiele osób, jest udziałem wielu ludzi. Ich znaczenie zależy od kontekstu. Ważne są kolor obuwia, barwa butów, jego fason i wiele innych czynności, aktywności, zadań, działań. Buty, obuwie spełniają swoją rolę najlepiej, doskonale, znakomicie. Chronią, osłaniają stopy, wykańczają stylizację, dodają elegancji ubiorom. Pomagają przemieszczać się, zmieniać położenie. Sny, marzenie senne o butach to często marzenia, sny o zmianie miejsca pobytu. Zbyt duże, obszerne buty, obuwie we śnie to oznaka dobrej pozycji życiowej lub nadchodzący, zbliżający się awans. 

Nowe obuwie to pomyślny znak we snach

Nowe buty przepowiadają sukces, znamionują dobre efekty, awans, osiągnięcie tego, co ważne, najważniejsze. Nowe wyzwania są bardzo ważne,kluczowe, istotne. Doskonała, wyjątkowa, najlepsza inwestycja sprawdza się znakomicie, świetnie, najlepiej jak to możliwe.  Buty we śnie oznaczają wiele zmian. 

Jeśli buty są brudne, zabrudzone to znaczy, że jakaś sprawa nie została dokończona, sfiinalizowana i załatwiona do końca. Być może trzeba zdać egzamin lub doprowadzić do końca sprawy zawodowe, kwestie profesjonalne. Buty w marzeniach sennych znamionują walkę o sukces, powodzenie oraz szukanie zawodowego powodzenia. Dziurawe obuwie, zniszczone buty oznaczają problemy finansowe i to poważne, które należy zwalczyć. Zajmie to trochę czasu, ale efekt będzie na pewno bardzo dobry, znakomity. 

UDOSTĘPNIJ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *