Unikamy stereotypowego podejścia do kobiet, doceniając ich różnorodność i wielowymiarowość, dlatego też tematy przez nas podejmowane dalekie są od obowiązującego wzorca społecznego postrzegania. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że każda z nas inaczej pojmuje sukces, piękno, szczęście i inaczej definiuje życiowe priorytety.

Naszą misją jest promowanie niezależnych, spełnionych, twórczych i silnych kobiet, które zmieniają świat wokół siebie, tworząc go lepszym miejscem do życia, pracy i samorealizacji. Z myślą o nich tworzymy zamieszczane tu treści – niebanalne, unikatowe, rozwijające, skłaniające także do głębszej refleksji i dyskusji.

jestem kobietą, jestem gentlewoman

Chcemy inspirować, motywować i wspierać.

Swoimi działaniami tworzymy przestrzeń, w której znajdziesz kobiety podobne sobie. Obserwuj nas i miej pewność, że nic Cię nie ominie. 

Przedstawiamy specjalistki różnych dziedzin, dbamy o to, by materiały zamieszczane w serwisie były na wysokim poziomie merytorycznym., ludzie kultury i wolnych zawodów, naukowcy, freelancerzy, aktywiści społeczni i liderzy organizacji pozarządowych. 

Bardzo cieszymy się, że do nas trafiliście. Zapraszamy do czytania i dzielenia się treściami, które dla Was każdego dnia przygotowujemy. Zapraszamy też do dołączenia do grona autorów portalu GentleWoman.eu. Być może w Twoim otoczeniu znajduje się inspirująca, skłaniająca do głębszych refleksji kobieta Gentle, zgłoś ją do naszej redakcji.

Zgłoś gentlewoman