Konkurs z okazji Dnia Mamy

Co zrobić, by wziąć udział? 1. Zrób zdjęcie ze swoją mamą. 2. Podpisz, co to znaczy być według Ciebie GentleWoman – współczesną damą. 3. Opublikuj je na swoim profilu na Instagramie lub Facebooku i oznacz hashtagami #kobietygentlewoman #celebrujekobiecosc @gentlewomanpolska @gentlewoman.media @hair2go.pl 4. Konkurs potrwa do 04.06.2017. Wyniki ogłosimy do dnia do 10.06.2017.
Mamy dla Was 2 zestawy kosmetyków, w których znajdują się także produkty Kevin Murphy.
Źródło: hair2go.pl
Nagrody: Dwa najlepsze zgłoszenia otrzymają zestawy kosmetyków: ◦Kevin Murphy SMOOTH.AGAIN.WASH – Szampon wygładzający 250ml ◦Kevin Murphy SMOOTH.AGAIN.RINSE – Odżywka wygładzająca 250ml ◦dottore sacha butter mango-papaya – luksusowe masło do twarzy i ciała inca inchi 50ml ◦dottore hydratore – intensywnie nawilżający krem z 5% kwasem migdałowym 50ml lub dottore rossatore resurfacing cream – innowacyjny krem na noc anti–aging dla skóry naczyniowej 50ml Rozstrzygnięcie konkursu: Zestaw kosmetyków otrzymują: @oliviamiklasz oraz @joanna_droh. Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom. 
GentleWoman to według mnie kobieta elegancka i z klasą. Zawsze uśmiechnięta i pomocna! Taka jest właśnie moja mama. Można na nią liczyć w każdej sytuacji. Pomoże, wesprze i wyrazi swoją opinię. Jest zawsze zdecydowana i pewna swego, zawsze osiąga swój cel! Do tego pieknie ubrana i pomalowana – idealna współczesna dama ❤
Źródło: @oliviamiklasz
dnia mamy
Tyle lat minęło a miłość do beretów pozostała i mnie i mojej. Zawsze eleganckie – nawet podczas wypadów nad jezioro, by pokarmić łabędzie. To ona nauczyła mnie jak być niezależną, samodzielna gentlewoman, niezależnie od sytuacji (a tak na prawdę to nie uczyła, ale to jaka jest sprawiło, że i ze mną nie mogło być inaczej) choć nie da się ukryć, że siostra jak zwykle kradnie mi całe zdjęcie.
Źródło: @joanna_droh
Regulamin konkursu: http://bit.ly/2s4v6ZV Polecamy również
UDOSTĘPNIJ
Skip to content