3 sposoby na andrzejkową kreację

Get Some Glitter Cekiny… Zawsze wzbudzały we mnie mieszane uczucia. Dlaczego? Zauważam dużą przesadę w ich stosowaniu. Umiejętne wykorzystanie cekinów wymaga umiaru, co postaram się Wam zaproponować w poniższej stylizacji. Zestaw przeznaczony jest na tzw. domówki lub spotkania w kameralnym gronie. Docenią go chłopczyce oraz kobiety lubiące wygodę. Biała kamizelka w prostym fasonie oraz czarne klasyczne spodnie w połączeniu z blaskiem złota stworzą zestaw elegancki, ale i niebanalny – adekwatny do okazji. Śmiało łączymy złoto ze srebrem. Wersja ze spodniami świetnie pasuje do płaskiego obuwia, które również, wbrew stereotypom, nie musi być nudne.
screenhunter_137-nov-20-14-21
Cekiny w Andrzejki? Czemu nie?
Klubowy seksapil Propozycja dla nieco odważniejszych dam – mini, która ma w sobie ducha ryzyka… Łatwo bowiem w tym wypadku o wpadkę. Wybierając seksowniejsze modele sukienek postarajmy się, by podkreślały jeden atut. Mogą to być propozycje z otwartymi plecami lub głębokim dekoltem czy też jak w tym wypadku, skróconą długością, podkreślającą nogi. Łączenie dwóch lub wszystkich tych elementów w jednej stylizacji może zdegradować dobry styl tworząc wrażenie wulgarności, czy zbytniej otwartości. Już nawet podkreślający figurę fason sukienki rozszerza panom pole wyobraźni 😉 Ta propozycja w połączeniu z nieco awangardowym, ale eleganckim żakietem utrzyma stylizację w dobrym smaku. Wprawdzie połączenie czerni z czerwienią jest już nieco banalnym rozwiązaniem, jednak w tym wypadku szarość sukienki nadaje kontrę całości. Tonacja torebki delikatnie romansuje ze złotymi wstawkami w sukience. Pamiętajmy, by nie tworzyć zestawów obuwia z dodatkami w tym samym kolorze. Wyjdźmy poza utarte schematy. Zestaw świetnie sprawdzi się na wyjścia do restauracji czy imprezy klubowe.
screenhunter_143-nov-20-15-49
Szarość i burgund – skusisz się na kreację w tych kolorach?
Dior na podium Mam tendencję do tworzenia zestawów z ubrań dość klasycznych. Kocham je, bo wiem, że są ponadczasowe i utrzymują styl w dobrym guście. Tym razem również wybrałam prostą sukienkę, która dzięki swojej formalności świetnie sprawdzi się na wszelkich balach, czy większych imprezach. Aby jednak nie było tak przewidywalne wybrałam zestaw biżuterii z kolekcji Motyle. Świetna alternatywa dla opatrzonych już pereł czy popularnych kryształków. Zwłaszcza w tak klasycznych setach. Sukienka pięknie podkreśla talię przywodząc na myśl „diorowskie” klimaty. I to wystarczy, by wzbudzić zachwyt.
screenhunter_134-nov-20-13-30
Mała czarna i obłędne perfumy to klasa sama w sobie.
Polecamy również
UDOSTĘPNIJ
Skip to content